АВТОПАССАЖ


«2-1-0: ПОЇХАЛИ» – СВЯТКУЄМО 210 РОКІВ PEUGEOT РАЗОМ!

Тільки в жовтні, на честь свого 210-річного ювілею, PEUGEOT запускає нову кампанію – отримуй гарантовані подарунки та святкові ціни на автомобілі-бестселери Бренда: кросовери 2008, 3008, 5008, мінівен Rifter, фастбек 508. Пропозиція діє в період з 1 по 31 жовтня 2020 року. Приєднуйтесь до святкування 210-річного ювілею PEUGEOT – і отримуйте свої подарунки та порцію натхнення від Бренду!

Всього три простих кроки дозволять вам отримати новий автомобіль за спеціальною ціною і гарантований подарунок від Бренду.


По-перше, вам потрібно пройти реєстрацію на сайті PEUGEOT і обрати один з трьох подарунків:

– килимки в салон

– дорожній набір або

– перше регламентне ТО.

Після реєстрації ви отримаєте свій промокод на електронну пошту і мобільний телефон.

По-друге, відвідуйте дилера PEUGEOT для проведення динамічного тест-драйву.

По-третє, після проходження тест-драйву ви зможете отримати вашу персональну ціну за промокодом в салоні. Крім того, після покупки автомобіля ви гарантовано отримаєте обраний подарунок.


Впевнені, що нова кампанія «2-1-0: Поїхали!» зацікавить більшість покупців. Адже в ній бере участь максимально широкий ряд моделей PEUGEOT.


Святкуємо 210 років PEUGEOT разом! Поспішайте взяти участь в кампанії «2-1-0 Поїхали!»: В період з 1 по 31 жовтня 2020 року, по всій мережі офіційних дилерів PEUGEOT в Україні. Здійсни свою мрію прямо зараз і отримуй гарантований подарунок!