АВТОПАССАЖ

PEUGEOT 208


medium (5)
Комплектація Кузов Двигун КПП Ціна грн. Рік
Diesel Фастбек 1.5 BlueHDi 100 к.с. 5 МКПП 414 200 2019

PEUGEOT 208 – це  міський хетчбек, що має виразний зовнішній вигляд, в якому помітні спортивні нотки. Автомобіль з таким привабливим характером не залишить байдужим нікого!

PEUGEOT 208 відрізняється стильним і лаконічним інтер’єром салону. Всі органи управління довкола водія знаходяться в простій доступності, з ними надзвичайно легко працювати. Все це стало можливо завдяки особливій організації місця водія, що відома під назвою PEUGEOT i-Cockpit. Завдяки великому сенсорному екрану, зменшеному діаметру керма та піднятій над ним комбінації приладів, вам буде простіше управлятиме автомобілем, миттєво реагуючи на зміни дорожньої ситуації.

В PEUGEOT 208 реалізовано ідеальне поєднання невеликих габаритів, оптимізованої маси, покращеної  аеродинаміки і того, що називають «відчуттям дороги», — все зроблено для того, аби забезпечити максимальний комфорт в салоні і відмінну керованість.  Застосування новітніх технічних засобів і сучасних двигунів дозволило забезпечити показники динаміки руху і економної витрати пального, що є одними з кращих в даному класі автомобілів.


Вам також може сподобатись