Представляємо вашій увазі кросовер Peugeot 5008. Новинка доступна в Україні. Купити її можна в офіційному центрі дилерів «Автопассаж». Ми пропонуємо для продажу кілька варіацій моделей в залежності від типу двигуна і потужності. Салон знаходиться в Києві на Оболоні на вулиці Богатирській 1А. Перед покупкою ви можете замовити тест-драйв, щоб на практиці оцінити ступінь зручності і технічні характеристики кросовера Пежо.
Особливості моделі
Новий кросовер вдало поєднує в собі сучасний дизайн, високі технології, а також прийнятні для парковки і поїздок по місту габарити. Це практичне рішення для подорожей за рахунок високого рівня комфорту для пасажирів і місткого багажника. Peugeot 5008 – відмінний вибір для великої родини.
Стильний і сучасний дизайн кузова доповнює шестикутна решітка радіатора, а також рельєфні виступи, як і в іншого сучасного модельного ряду Пежо. Оптика складної форми додає автомобілю урбаністичний вид.
Колісні арки і пороги доповнюють широкі захисні накладки з пластика. У разі тертя або іншого механічного впливу вони перші візьмуть на себе удар, знизивши ймовірність пошкодження металу. Дизайн багажника автомобіля доповнює вставка у вигляді чорної смуги, по боках якої розміщені задні фари у вигляді трьох червоних вертикальних смуг.
Ключова особливість салону – два ряди задніх сидінь, а значить і можливість розмістити в Пежо до семи пасажирів. Задні крісла ергономічно складаються. У разі необхідності їх без проблем можна демонтувати. Обсяг багажника становить 640 – 1060 літрів. Якщо скласти спинку пасажирського переднього крісла, в авто можна помістити багаж довжиною до 3,2 метра.
Салон включає в себе i-Cockpit. За рахунок його наявності підвищується ступінь зручності водія, ергономічність, а також безпеку. Панель глибокого чорного кольору виготовлена з пластику з металевими вставками. Доповнює панель авто мультимедійна система.
В офіційному дилерському центрі «Автопассаж» представлено кілька варіацій моделей в залежності від двигуна: HDI 150 кінських сил з автоматичною коробкою на шість передач, а також BlueHDI 180 кінських сил АКПП-8 на дизельному паливі. Екологічний клас у першій варіації – EURO V, у другій – EURO VI.
Які ще характеристики включає в себе Peugeot 5008?
Також виробник оснастив авто такими характеристиками:
- – Система стоп / старт – двигун автоматично вимикається, наприклад, в пробці або на світлофорі, а потім включається, коли водій відпустив педаль гальма, щоб продовжити маршрут.
- – Електронна система стабілізації.
- – Незалежна і посилена передня підвіска Макферсон зі стабілізаторами поперечної стійкості.
- – Діагональ сенсорного екрану в салоні – 8 дюймів.
- – Вбудовані кнопки управління на кермі.
Купити, в тому числі в кредит, Peugeot 5008 можна в «Автопассаж». Ми пропонуємо прийнятні ціни, можливість тест-драйву і сумлінну сервіс.