АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Аксесуари


Обираючи PEUGEOT, ви обираєте якість, безпеку та стиль. Усі оригінальні аксесуари PEUGEOT було розроблено спеціально для вашого автомобіля й адаптовано до всіх його стилістичних і технологічних особливостей. Увесь асортимент аксесуарів PEUGEOT відповідає найвищим стандартам якості та перевірений професіоналами щодо надійності та довговічності. Для зручності вам пропонуються каталоги аксесуарів та прайс-листи, за допомогою яких Ви зможете підібрати обладнання, що підкреслить Ваш власний стиль та стиль Вашого автомобіля. Довіртеся PEUGEOT у питанні обладнання свого автомобіля відповідно до ваших потреб і побажань.


Оберіть модель

Авто
108
208
301
NEW 308
NEW 308SW
NEW 508
5008
Rifter
3008

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Завантажити:

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Завантажити:

Прайс на аксесуари

Користування автівкою PEUGEOT можна зробити набагато зручнішим, якщо обладнати чи доповнити машину корисними дрібничками. У цьому допоможуть речі, що розроблені з урахуванням потреб автовласників. Серед аксесуарів найбільшим попитом користуються предмети, що створюють затишок та комфорт в салоні. Бажають купити й приладдя, що дозволяє підкреслити стиль автівки.

Оригінальні аксесуари для PEUGEOT

Власникам ТЗ, що були придбані в Україні, сервісні центри на базі офіційних дилерів, можуть запропонувати широкий асортимент виробів, які доповнять новеньке авто. Серед найбільш популярних доповнень до стандартної комплектації виділяють:
- килимки для салону та багажнику;
- чохли на сидіння;
- жалюзі;
- бризговики та молдинги;
- захисні накладки для порогів та бамперів.
Не слід забувати, що елементи, монтаж яких потребує певних навичок, мають бути встановлені фахівцями після проведення обслуговування чи ремонту автівки.
Володарям автівок стануть у нагоді зарядний кабель та пристрій, а також акуратна сумка класичного стилю для їх зберігання. Доволі часто покупці «ПЕЖО» разом з машину бажають придбати спеціальні дуги та бокси, що встановлюються на дах, та кріплення, що дозволяють використовувати причепи. Користується неабиякою популярність спеціальні пристрої, що дозволяють перевозити велотранспорт.
Кожний різновид аксесуарів розроблений дизайнерами спираючись на нагальні потреби користувачів. Так, для модельного ряду PEUGEOT 301 дилери можуть запропонувати чохли на дзеркала та корпуси ключів дистанційного керування, для «ПЕЖО 508» у продажі є мультимедійні пристрої та пакувальний чохол. Володарі унікального кросоверу PEUGEOT 5008 можуть придбати холодильник та ланцюги, що забезпечать безпеку пересування по складній місцевості взимку.

Аксесуари для автомобілів «ПЕЖО» у Києві

Найкращий вибір корисних аксесуарів для авто від всесвітньо відомої компанії PEUGEOT представлено у офіційному магазині найкращого в Києві та всій центральній Україні дилерського центру – компанії «АВТОПАССАЖ».
Ознайомитися з новинками та дізнатися про їх корисні властивості кожен з автовласників може у салоні, що розташований на Оболоні. Прайс-лист з цінами та переліком аксесуарів, що можна купити для автомобілів від французького виробника PEUGEOT, офіційним дилером якого є компанія «АВТОПАССАЖ», представлено на сайті.
Отримати відповіді на питання можна зателефонувавши менеджерам компанії. Час роботи та телефони вказано на сайті. З питань проведення ремонту, сервісного обслуговування за найнижчими на Оболоні цінами, або продажу аксесуарів, яких немає у наявності, зв’язуйтесь з менеджерами компанії «АВТОПАССАЖ».