АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


АВТОМОБІЛЬ ПЕРШОЇ ПОЖЕЖНОЇ ДОПОМОГИ НА ШАСІ PEUGEOT BOXER

Бренд PEUGEOT разом з компанією по переобладнанні Tital створюють нові унікальні продукти для України: пожежні автомобілі першої допомоги. Новинка побудована на шасі відомого фургона PEUGEOT Boxer, який виділяється гнучкістю конструкції, відмінними вантажними можливостями, високою надійністю і витривалістю.

В умовах сучасної тісної міської забудови все більш важливим фактором для автомобіля стає його маневреність. Причому дане твердження справедливе також і для автомобілів спеціального призначення – наприклад, пожежних. Бренд PEUGEOT стежить за сучасними тенденціями і запитами клієнтів, завжди пропонуючи відмінні рішення навіть для вузькоспеціалізованих завдань. Так, з недавнього часу PEUGEOT спільно з компанією по переобладнанню Tital пропонують унікальний автомобіль для надання першої пожежної допомоги і швидкого реагування у великих містах.

Спеціальний пожежний автомобіль першої допомоги АПД-2 може бути побудований на шасі моделі PEUGEOT Boxer, яка добре відома в ролі легкого комерційного автомобіля LCV. Незважаючи на слово «легкий», оснащення даного автомобіля цілком серйозне: бак для води об'ємом 300-500 л, енергетичний модуль з автономним двигуном, комбінований ручний ствол для розпилення води комплект додаткового освітлення, набір спеціальних інструментів, тд. Завдяки своїй компактності і маневриності, спеціальний пожежний автомобіль першої допомоги дозволяє швидше добиратися до потрібного місця і швидше братися за проведення рятувальних операцій. Ціна яких, часом, навіть людське життя.

Вибір автомобіля PEUGEOT Boxer в ролі основи для пожежного автомобіля АПД-2 обумовлений декількома факторами. По-перше, модель PEUGEOT Boxer вже довела свою надійність і витривалість в умовах України. Фургони PEUGEOT Boxer використовуються не тільки приватними або корпоративними покупцями, але також широко відомі на службі швидкої медичної допомоги – де вже встигли себе відмінно зарекомендувати. По-друге, широкий вибір модифікацій PEUGEOT Boxer дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант. Так, для пожежних автомобілів використовувалося виконання «шасі – подвійна кабіна» (Double-Cabine) – з уже готовою заводською 2-рядною кабіною і відкритою платформою для розміщення спеціального обладнання. Крім того, дана модель доступна в декількох варіантах довжини кузова і шасі: 5,3-6,3 м на вибір покупця. Нарешті, PEUGEOT Boxer може запропонувати ряд специфічного обладнання: наприклад, задню пневматичну підвіску, яка дозволяє опускати / піднімати автомобіль на 70 мм – що значно спрощує навантаження / вивантаження речей, а також збільшує прохідність автомобіля.

Крім того, PEUGEOT Boxer виявляється дуже вигідним в утриманні. 

Автомобіль пропонує 160-сильний 2-літровий дизельний двигун: оптимальний баланс між достатньою потужністю і невисокою витратою палива – 6,6 л на 100 км в змішаному циклі. Програма фіксованої вартості ТО дозволяє заздалегідь прорахувати експлуатаційні витрати, а сервісні контракти дають можливість збільшити термін гарантії і ліміт пробігу. Таким чином, PEUGEOT Boxer є ідеальним вибором для клієнтів і створення будь-яких спец-автомобілів – навіть пожежників!