АВТОПАССАЖ


ФРАНЦУЗЬКІ АВТОМОБІЛІ – НАЙКРАЩИЙ ПОМІЧНИК УКРАЇНСЬКИМ АГРАРІЯМ

Представництво Групи PSA в Україні – «Пежо Сітроен Україна» – бере участь у виставці «АГРО-2020», де демонструє свої найкращі комерційні автомобілі. Різноманітні моделі PEUGEOT можуть виступати надійними партнерами аграрного бізнесу. Зустріньтесь особисто з комерційними автомобілями PEUGEOT на виставці «АГРО-2020» (11-14 серпня), ВДНГ Експоцентр України, фірмовий стенд на центральній алеї біля павільйону №6.

Комерційні моделі PEUGEOT  вже заслужили відмінну репутацію в Україні: витривалі, надійні, економічні автомобілі – справжні партнери для бізнесу. І не тільки для бізнесу. Адже на основі комерційних моделей PEUGEOT  в Україні створюються численні версії спеціального призначення: автомобілі швидкої медичної допомоги, автомобілі-інкасатори для банків, компактні пожежні автомобілі. Але це далеко не все – комерційні моделі PEUGEOT можуть використовуватися і для аграрного бізнесу: перевезення товарів і добрив, транспортування робочих, доставка запчастин для техніки, перевезення спеціального інструменту. Для того, щоб продемонструвати автомобілі перед потенційними клієнтами, представництво «Пежо Сітроен Україна» бере участь у спеціалізованій виставці «АГРО-2020».

Бренд PEUGEOT представлений відразу двома моделями – Partner і Boxer. Компактний фургон PEUGEOT Partner стане відмінним інструментом для приватного фермера, якому потрібно возити невеликі партії вантажів – наприклад, заготовлений мед, вирощені гриби, тд. Автомобіль зможе порадувати легкістю управління, невисокою витратою палива, компактними габаритами і зручністю маневрування. «Старший брат» PEUGEOT Boxer привертає увагу широкими можливостями трансформації. Так, крім традиційних виконань у вигляді «цільнометалевого фургона» або «мікроавтобуса», автомобіль також доступний у вигляді варіанту «шасі-кабіна» – ідеальна заготовка для створення будь-якого транспорту спеціально призначення. Широкі можливості трансформації дозволяють задовольнити будь-які запити клієнтів і створити ідеального партнера для вашого бізнесу.

Також, на виставці «АГРО 2020» буде представлена ​​найгарячіша новинка 2020 року – Новий PEUGEOT 2008. Яскравий і технологічний кросовер вже завойовує серця українців і впевнено притягує погляди на дорогах. Новий високотехнологічний SUV PEUGEOT 2008 оснащений найсучаснішими технологіями, що робить його напівавтономним в водінні. В арсеналі новинки – повний набір систем допомоги водієві: адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Start, асистент руху в смузі і система допомоги при перестроюванні між смугами руху. Яскравий і сучасний дизайн не залишить нікого байдужим. Оригінальний, стрімкий дизайн передньої частини PEUGEOT 2008 виглядає максимально технологічно і сучасно. Фірмовою відмітною особливістю автомобіля є передні фари в стилі «іклів лева»: яскраве рішення в стилі найсучасніших моделей PEUGEOT.

Приходьте для особистого знайомства з комерційними автомобілями PEUGEOT: 11-14 серпня, ВДНГ Експоцентр України, стенд PEUGEOT біля павільйону №6. Чекаємо Вас!