АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Перевірка і заміна деталей

PEUGEOT  приділяє велику увагу якості і надійності своїх автомобілів не лише на стадії виробництва, але й в період їх експлуатації. З метою підвищення якості автомобілів автовиробник може прийняти рішення про проведення Кампанії з модернізації, що передбачає перевірку та, при необхідності, заміну окремих елементів автомобіля.
Для перевірки необхідності виконання певних робіт на вашому автомобілі вам необхідно ввести в зазначене нижче поле 17-значний номер кузова автомобіля (VIN).

Якщо для вашого автомобіля передбачені певні роботи, наполегливо рекомендуємо звернутися до спеціалістів офіційних сервісних центрів PEUGEOT для узгодження часу проведення Кампанії з модернізації. Просимо не нехтувати цією рекомендацією, оскільки основною метою проведення Кампаній є удосконалення та модернізація автомобіля, а також забезпечення максимального рівня безпеки при його експлуатації. Проведення робіт, передбачених Кампаніями з модернізації – абсолютно БЕЗКОШТОВНЕ.

 

Європейські та світові виробники автомобілів переймаються власною репутацією і постійно моніторять ситуацію на ринку щодо якості автівок конкурентів. Саме це є головною причиною того, що певні серії машин після продажу час від часу модернізуються за рахунок виробника. Дізнатися про стан доступного сервісу автовласники мають за допомогою бази даних, сформованої заводом. Для цього передбачено кодування даних авто, яке відображаються вінкодом.


Перевірка автомобіля за VIN-кодом: що дає автовласнику


Дізнатися про програми, що передбачені для автівок марки «ПЕЖО», має можливість кожен власник. Для отримання повної інформації треба знати унікальний номер, який видається автівці заводом. Ідентифікатор складається з 17 символів (літер та цифр), котрі дають змогу:

- впевнитися у приналежності автомобіля до певної марки ;

- дізнатися рік випуску машини;

- перевірити тип кузову.


Задля запобігання підробки вінкоду передбачено алгоритм, який дозволяє перевірити справжність інформації. За допомогою цього коду можна легко підібрати комплектуючі та запчастини для ремонту будь-яких систем (включаючи кліматичну техніку).


Калькулятор стану необхідності обслуговування, ремонту та робіт з модернізації вузлів (ходової частин, електрообладнання та ін.) являє собою просту програму, що забезпечує користувачам доступ до баз даних. Все, що має зробити автовласник, – це ввести 17-символьний VIN номер у віконечко на сайті «АВТОПАССАЖ», що є офіційним дилером компанії «ПЕЖО» в Україні (з офісом у Києві на Оболоні).


Сервісні роботи для PEUGEOT


Якщо за допомогою перевірки він коду було виявлено, що авто потребує обслуговування чи проведення ревізії електрообладнання або ходової частини, спеціалісти сервісу, що працює при дилерській компанії, що представляє PEUGEOT, допоможуть вирішити проблему. Всі клієнти дилерського центру отримують знижки на комплекс робіт, який стосується обслуговування автівки після продажу.


Здійснити перевірку стану потреб автомобіля марки «ПЕЖО» кожен автовласник має змогу на сайті «АВТОПАССАЖ» – офіційного дилера французького автогіганту на території України. Сервісний центр розташовано на Оболоні у Києві. Отримати відповіді на питання та провести перевірку баз за він номером також можна за телефонами.