АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Комерційні автомобілі Пежо (Peugeot)

Модельний ряд комерційних автомобілів Peugeot пропонує широкий вибір транспортних засобів для розвитку бізнесу або для сімейних потреб. Виробник забезпечує ринок авто, комфортабельним транспортом для пасажирських, вантажних або вантажопасажирських перевезень. Також такий транспорт затребуваний в комунальних, екстрених рятувальних службах, таксі. В офіційному дилерському центрі «Автопассаж» ви можете купити транспорт для будь-яких комерційних цілей за прийнятними цінами. У київському салоні на Оболоні представлені моделі, які ви можете не тільки побачити, а й перевірити на тест-драйві, щоб на практиці відчути переваги обраного авто. Навіть неякісні ділянки доріг в Україні не страшні для цього транспорту.

Які автомобілі ми пропонуємо

В автосалоні представлені автомобілі Пежо для комерційних цілей.

Фургони

Цей тип авто представляє собою зручний суцільнометалевий кузов, який вміщує як вантажі, так і сидіння для пасажирів. Вантажопасажирські перевезення більш вигідні, оскільки вантажників для вантажно-розвантажувальних робіт не потрібно везти на окремому транспорті. У нас продаються такі моделі як Peugeot Boxer Фургон, Пасажирський або Expert, Partner.

Мінівени

Пасажирські перевезення з Traveller стали ще доступнішими. Автомобіль з салоном Business VIP, а також Active порадує пасажирів своєю комфортабельністю. У першому варіанті передбачений столик. Двозонний клімат-контроль забезпечує більш комфортні умови під час поїздки.

Вантажні машини з відкритими кузовами

Якщо вас цікавить тільки перевезення вантажів, то такі моделі як Boxer Шасі-Кабіна, Бортовий вантажівка або Шасі з подвоєною кабіною вас приємно здивують своєю функціональністю. Відкрита верхня частина кузова дозволяє помістити вантаж будь-якої висоти, але в межах допустимих вимог, які виникнуть по маршруту руху.

Переваги наших автомобілів

Пежо виробляє надійні і практичні авто для комерційних цілей. Транспорт має такі переваги:
  • Елегантний дизайн.
  • Місткі паливні баки, що дозволяють їздити в тривалі рейси без дозаправки.
  • Можливість вибору відповідної моделі.
  • Поєднання пасажирських місць з містким кузовом для вантажу.
  • Комфортабельний салон.
  • Поєднання достатньої потужності двигуна з малим споживанням палива.
В салоні «Автопассаж» ми приготували для вас не тільки вигідні пропозиції від виробника, а й власні акції. У Києві на Оболоні, де знаходиться наш офіційний дилерський центр, ви також можете оформити покупку з готівковим розрахунком або взяти товар у кредит або лізинг. Багато підприємств України вже оцінили всі переваги модельного ряду Пежо. Наші менеджери з продажу допоможуть вам визначитися з вибором. Ми чекаємо нових клієнтів за адресою: вулиця Богатирська, 1А.