АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Умови кредиту

Переваги кредитної програми

 

1. Зручно.
Всю необхідну інформацію по кредиту, а також розрахунок щомісячного платежу вам надасть фінансовий консультант салону. Подача документів і заповнення заявки також відбувається безпосередньо в салоні.

2. Швидко
Рішення про надання кредиту приймається протягом одного робочого дня з моменту отримання повного пакету документів на кредит.

3. Прозорі умови
Кредитні умови за програмою не містять ніяких прихованих комісій та платежів,  у вас є можливість дострокового погашення з першого дня без будь-яких штрафних санкцій. Доступні класична і ануїтетна схеми погашення кредиту.

4. Надійні страхові партнери
Страховими партнерами є компанії, що демонструють стабільність,  мають багаторічний практичний досвід роботи і надійну ділову репутацію та входять в ТОП-10 компаній на ринку.

5. Підтримка імпортера автомобілів PEUGEOT в Україні
Кредитна програма розроблена і підтримується імпортером автомобілів PEUGEOT в Україні, тому, коли ви оформлюєте кредит у нас, ви можете бути впевнені що отримуєте одні з самих конкурентних кредитні умов на ринку.

КРЕДИТУВАННЯ KREDOBANK


Кредитний партнер ПАТ «КРЕДОБАНК». Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Змінна відсоткова ставка, починаючи з 37-го місяця кредитування
 

Стандартні умови кредитування
 

Спеціальні умови кредитування

 

КРЕДИТУВАННЯ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК


Кредитний партнер ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Початковий внесок – від 10%, строк кредитування – до 84 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування.

Стандартні умови кредитування
Спеціальні умови кредитування

 

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК ПРОГРАМА З ПІЛЬГОВИМ ПЕРІОДОМ


Основні умови програми:

1. Програма передбачена для фізичних осіб ;
2. При авансі від 10% можна оформити кредит з пільговим періодом 12 міс. на 36 чи 60 міс., при авансі від 20% - з пільговим періодом 24 міс. на 60 міс. ;
3. У цій кредитній програмі обов'язкове страхування КАСКО у партнера програми.

Спеціальні умови кредитування з пільговим періодом

 

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ  ОЩАДБАНК


Початковий внесок – від 10% вартості автомобіля, строк кредитування – до 84 місяців. Фіксована відсоткова ставка на весь строк кредитування

Спеціальні умови кредитування

 

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ UKRSIBBANK


УКРСІББАНК працює на ринку України з 1990 року. Банк пропонує клієнтам якісне обслуговування в кращих європейських фінансових традиціях. 60% акцій банку належать одній з найбільших фінансових груп BNP Paribas, 40% - ЄБРР (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку).

Спеціальні умови кредитування

 

 

 

 

-->