АВТОПАССАЖ


МІНІВЕН PEUGEOT RIFTER ДЛЯ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Мінівен PEUGEOT Rifter був обраний для участі в програмі оновлення автомобільного парку медичних амбулаторій загальної практики однієї з областей України. Медичні амбулаторії отримали 47 нових надійних автомобілів PEUGEOT Rifter (Пежо Ріфтер), які зможуть внести реально значний вклад в збереження життя і здоров’я українців.


 

Комерційні автомобілі PEUGEOT мають відмінні рекомендації в Україні:

✅ висока надійність,

✅ відмінна витривалість,

✅ невисокий витрата палива,

✅ мінімальні витрати на експлуатацію.


Не дивно, що їх постійно вибирають різні підприємства, фірми, організації. А також, їм віддають перевагу і медичні організації. Програма включала в себе поставку 47 автомобілів PEUGEOT Rifter L1 1.6 HDi 92 Access, які були призначені для 21 установи медичних амбулаторій загальної практики в одній з областей України.

Коли обриають PEUGEOT Rifter, мова йде про надійну, витривалу, міцну конструкцію – адже тільки справний автомобіль може довезти медика до пункту призначення. Двигун 1.6 HDi вже не раз довів свою надійність і витривалість навіть в українських умовах. А в комбінації з традиційною 5-ст. МКПП, та в умілих руках досвідчених водіїв, такі автомобілі продемонструють ще й неабияку паливну економічність.

 

Обрана конфігурація автомобіля PEUGEOT Rifter L1 Access є оптимальним варіантом для напруженої щоденної експлуатації. Так, кузов L1 досить компактний для зручності маневрування і досить місткий для медиків з усім необхідним обладнанням. А комплектація Access передбачає все необхідне для комфорту і безпеки – починаючи від кондиціонера і електричних склопідйомників, закінчуючи системою стабілізації і подушками безпеки. Ще одныэю перевагою є і оригінальна конструкція ходової частини автомобіля PEUGEOT Rifter: зі збільшеним кліренсом, енергоємною підвіскою, високо-профільними шинами. Усе це гарантує комфорт під час поїздок навіть по найбільш розбитим дорогам. Причому, будьте впевнені, деталі підвіски будуть служити довго: в перший час автомобілям потрібні лише регулярне ТО та заміри витратних елементів – гальмівних колодок, різних фільтрів, тд.


Впевнені, що автомобілі PEUGEOT Rifter стануть надійними помічниками медикам і допоможуть зберегти здоров’я, а можливо навіть життя всі нам – українцям!


Якщо Вам потрібна консультація щодо автомобілів PEUGEOT, якіб віповідали потребам саме вашого бізнесу, радимо звернутися до нашого фахівця по роботі з корпоративними клієнтами:

 

ДИШЛЕВА ВЛАДИСЛАВА

Керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами

v.dyshleva@peugeot-autopassage.com

044 229 14 14