Отдел продаж: /044/ 225 01 01    Сервис: /044/ 225 03 03
НОВОСТИ

Новий крососвер PEUGEOT 5008: увійдіть у новий простір
20.11.2017

ВИНАХІД НОВОГО ВИМІРУ Потужний дизайн Нового кросоверу Peugeot 5008 миттєво створює неповторне враження. Стильні лінії кузову, панорамнй дах Black Diamond та хромована решітка радіатора демонструють елегантний дизайн просторого кросоверу.


НОВА СВОБОДА Коли ви за кермом Нового 7-ми місного кросоверу Peugeot 5008 ваше задовоення від кермування переходить на новий рівень, і не має значення, подоружєте ви наодинці чи з пасажирами. Насолоджуйтесь натуральним світлом, який заповнює розкішний салон автомобіля через паноромний дах. Та відкривайте для себе незрівнянний рівень керованності, комфорту та продуктивності.


ПІДСИЛЮЄ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ

ПІДСИЛЮЄ ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРМУВАННЯ Пробудіть свої відчуття з інноваційним інтер'єром Peugeot i-Cockpit®. 100% цифровий head-up дисплей з можливостями персоналізації, 8-ми дюймовий touch screen, нове компактне кремо із вбудованими кнопками управління та електронним важілем автоматичної коробки передач, гарантовано покращать ваше задоволення від кермування.


ПРЕМІАЛЬНИЙ ПРОСТІР У вашому розпорядженні три окремим пасажирських сидінням та третій ряд із двома сидіннями, які можна зняти. Одже налаштуйте свій новий SUV 5008 саме так, як вам потрібно, щоб забезпечити комфортну подорож для всіх пасажирів. Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplify та насолождуйтесь вашою улюбленою музикою завдяки високоякісній FOCAL Hi-Fi аудіо системі.
РОЗШИРТЕ СВОЇ ГОРИЗОНТИ Модулюйте салон вашого автомоблю так, як порбно саме вам і насолоджуйтесь простором.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ЗАДОВОЛЕННЯ Нова платфора, зовнішній вигляд та обладнання автомобля - все було створено для вашої максимальної мобільності. У поєднанні з високопродуктивними дизельними двигунами BlueHDi та новою автоматичною коробкою передач EAT6, Peugeot сигналізує про прибуття нової ери високоякісних кросоверів.