АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Нові способи оплати в АВТОПАССАЖ!

Шановні клієнти!

Щомісяця компанія “АВТОПАССАЖ” проводить опитування клієнтів сервісу та салону з приводу якості обслуговування та цікавиться Вашими побажаннями та зауваженнями. Впевнені, що майже кожен з Вас або вже приймав, або приймає зараз в ньому участь.


Дякуємо Вам за приділений час, за щиру вдячність, високу оцінку та доречну критику !


Ми завжди ознайомлюємося та приймаємо до уваги всі коментарі, побажання та зауваження з приводу Вашого обслуговування нашим відділом продажу та відділом сервісного обслуговування.


Одним з  таких зауважень та побажань від Вас було прохання зробити доступними в дилерському центрі «АВТОПАССАЖ» різні способи оплати за товари та послуги.  Дане питання досить довго не могло бути вирішеним не через наше не бажання, а через певні законодавчі «колізії», які робили неможливим законне та зручне впровадження в межах дилерського центру різних способів оплати.


Ми раді повідомити, що нарешті всі перепони усунуто і Ваше прохання виконане! Відтепер всім клієнтам сервісу та салону доступні різні варіанти оплати, а саме:


готівкою: через касу банку або платіжний термінал (до 5 000 грн)


карткою: через касу банку або платіжний термінал


Інтернет-банкінг: з Вашого особистого кабінету банку (на смартфоні, планшеті чи іншому пристрої)


Наші спеціалісти із задоволенням проконсультують Вас по всім видам оплати, які зараз доступні в ДЦ «АВТОПАССАЖ» та, в разі необхідності, допоможуть здійснити оплату без стресу та хвилювань J.

Дякуємо, що Ви з нами!