АВТОПАССАЖ


НОВИЙ ПІКАП PEUGEOT LANDTREK

Муніципалітет Лос-Кабос в Мексиці, став офіційною точкою запуску для Нового пікапа PEUGEOT Landtrek в Латинській Америці. Старт продажів новинки в Латинській Америці буде проходити в два етапи: перший – Мексика, Уругвай, Еквадор, Парагвай, Панама, Перу, Домініканська Республіка, Гватемала, Гаїті, Чилі; другий – Аргентина, Бразилія, Колумбія. Під час прес-тестів, організованих філією PEUGEOT в Мексиці, близько п’ятдесяти журналістів змогли перевірити прохідність і міцність автомобіля на дорогах і трасах культової місцевості Баха Каліфорнія (Нижня Каліфорнія). Стартувавши з муніципалітету Лос-Кабоса, автопробіг розтягнеться на довгі 26000 км, покаже неймовірне розмаїття Південної Америки, а в фіналі, до лютого 2021 року досягне найпівденнішого міста планети – Ушуая.

Завдяки запуску новинки PEUGEOT Landtrek, Бренд не тільки приходить в клас «1-тонних пікапів» вантажопідйомністю близько 1 тонни), але також розширює свою міжнародну присутність. Цей сегмент є одним з найшвидших по розвитку, обсяг щорічних продажів складає більше 2,5 мільйона автомобілів.

Пікап PEUGEOT Landtrek пропонує всі ключові особливості класу: надійність і витривалість, простоту обслуговування, універсальність у використанні, відмінні можливості на бездоріжжі, чудові показники вантажопідйомності і буксирування причепів. Разом з цим, новинка також відрізняється впізнаваним стилем, характерним для інших моделей Бренда. Крім того, автомобіль може запропонувати відмінні можливості трансформації і безпрецедентні розміри кузова. Таким чином, новий пікап повністю виправдовує очікування вимогливих клієнтів, пропонуючи їм рекордну місткість кузова, підвищену універсальність, комфорт і прохідність позашляховика.

24 вересня, в муніципалітеті Лос-Кабос, Мексика, більше 500 журналістів були присутні (особисто або через інтернет-зв’язок) на презентації нового пікапа PEUGEOT Landtrek: вперше в світі!

Пікап PEUGEOT Landtrek об’єднує дві Америки!

Для того, щоб продемонструвати надійність, витривалість, комфорт пікапа PEUGEOT Landtrek, Бренд вирішив відправити новинку в тривалий 50-денний марафон загальною протяжністю 26 тис. км. Старт марафона відбувся 24 листопада в муніципалітеті Лос Кабос. Далі три автомобілі проїдуть через Мексику, доберуться до Еквадору, а далі продовжать шлях до найпівденнішого міста планети – Ушуая, Аргентина.

Цей унікальний пробіг по американському континенту проходить під девізом «New PEUGEOT Landtrek Conectando las Américas» («Новий PEUGEOT Landtrek об’єднує дві Америки»). Поїздка буде постійно висвітлюватися через соціальні мережі Бренда PEUGEOT до самого фіналу, який запланований на лютий 2021 року.

Бренд PEUGEOT – відомий «гравець» в сегменті пікапів

Пікап від PEUGEOT – це звучить незвично лише на перший погляд. Насправді Бренд має величезну історичну спадщину в даному сегменті.

Ще в 1938 році, напередодні початку Другої Світової Війни, Бренд представив в своєму асортименті компактний бортовий комерційний автомобіль, створений на основі моделі PEUGEOT 202. Історія продовжилася з аналогічною версією для моделі PEUGEOT 203, яка дебютувала після завершення війни. Потім послідували тентовані версії PEUGEOT 403 та 404. Нарешті, в 1979 році автомобіль PEUGEOT 504 став первістком Бренда, офіційно отримавши версію з назвою «Пікап» в своїй гаммі. Усього було вироблено понад 375 тис. подібних автомобілів, які мали успіх на всіх континентах, але особливо полюбилися покупцям в Аргентині.

Однак пізніше відсутність гідного наступника PEUGEOT Pickup 504 означало, що Бренд втрачав своє місце на ринках, де пікап був незамінною моделлю. Звичайно, покупцям було запропоновано чудові комерційні фургони, якими славиться Бренд PEUGEOT. Але все-таки: клієнти чекали повернення традиційного пікапа – і ось час настав!

Пікап PEUGEOT Landtrek – дуже важлива модель для Бренду. І ось чому …

З новим пікапом Landtrek, Бренд PEUGEOT вирішує одночасно відразу три завдання:

– продовження зростання продажів за межами Європи завдяки максимально-широкій міжнародній пропозиції різноманітних автомобілів;

– збільшення обсягів продажів легких комерційних автомобілів (Light Commercial Vehicles LCV), серед яких в Латинській Америці пікапам належить 77% загального сегмента LCV;

– залучення до Бренду нових клієнтів і можливість зміцнити міжнародну репутацію PEUGEOT.

Слід зазначити, що клас «повнорозмірних пікапів», номінально найбільший за обсягом в світі, в реальності практично повністю зосереджений на ринках Північної Америки. Клас «малих пікапів» також досить локалізований по різних країнах і регіонах. Тому PEUGEOT позиціонує новинку Landtrek в сегменті універсальних «1-тонних пікапів». Саме цей сегмент має найбільший обсяг продажів за межами Європи і становить майже половину продажів на ринку легких комерційних автомобілів в Латинській Америці. Так, середньорічний обсяг продажів 1-тонних пікапів становить понад 2,5 млн. автомобілів (за підсумками 2019 року). І близько 410 тис. автомобілів з цього числа було реалізовано в країнах Латинської Америки.

Багатий досвід Бренду в створенні різних автомобілів гарантує, що PEUGEOT Landtrek отримає міцну конструкцію, буде функціональним і практичним, при цьому він буде простим в ремонті та утриманні. Пікап PEUGEOT Landtrek – це справжній робочий інструмент: надійний і витривалий. Але також пікап PEUGEOT Landtrek – це ідеальний партнер для активного відпочинку: відмінна прохідність і комфорт в кожній поїздці.

Усе це можуть підтвердити 2 млн. тестових кілометрів, а також дороги Аргентини, Бразилії, Мексики. При будь-яких дорожніх умовах, при будь-якій погоді – пікап PEUGEOT Landtrek завжди готовий!


Слідкуйте за подорожами, стежте за PEUGEOT Landtrek – це буде цікаво!