АВТОПАССАЖ


PEUGEOT ОТРИМУЄ ПРИЗ ЗА НАДІЙНІСТЬ В ГРАН-ПРІ АВТОМОБІЛЬНИХ БРЕНДІВ 2020

16 вересня в Парижі відбулося вже традиційне тринадцяте Гран-прі Grand Prix des Marques з ініціативи журналу “le Journal de l’Automobile”. Цього року головний приз за надійність дістався Бренду PEUGEOT.

Цього року журнал Journal de l’Automobile вирішив, що з огляду на несподівану кризу в сфері охорони здоров’я і економіки, Kantar який традиційно проводилося  в травні 2020 року, потребує подальшого розвитку та адаптації до ситуації, що склалася. Так з’явилося спеціальне видання COVID 19.

Нове дослідження, проведене в липні 2020 року з фокус-групою з 1500 французів, показало, що ціна автомобіля не єдиний фактор, який впливає на вибо, що і питання надійності, безпеки і впливу на навколишнє середовище стають все більш важливими при виборі марки автомобіля. Тому журнал вирішив присудити три премії: «Надійність», «Безпека» і «Вплив на навколишнє середовище».

За критерієм надійності на питання: «Які марки, на вашу думку, мають відмінні показники надійності?» Бренду PEUGEOT віддали перевагу більше 66% опитаних.

«Приємно бути на першому місці за критерієм надійності, який повністю відповідає духу нашого Бренда. Надійність була частиною нашої ДНК протягом 210 років, і багато хто з знакових моделей Бренда символізували її в умах споживачів. Це особливо підкреслюється переходом на елітний ринок, який ми ініціювали кілька років тому, довіра до якого засноване на дуже амбітних цілях забезпечення надійності і сприйманого якості.» – сказав Гійом Кузі, директор PEUGEOT France.

Надійність – один з перших критеріїв при створенні всіх нових автомобілів PEUGEOT. Ви довіряєте нам вибираючи автомобілі Бренда – ми намагаємося відповідати вашим очікуванням. Записуйтеся на тест-драйв прямо зараз, щоб зробити свій вибір і свої висновки.