АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


PEUGEOT представило широку лінійку авто на AgroExpo 2021

  • Різні комерційні та легкові автомобілі PEUGEOT будуть представлені на виставці AgroExpo – великій аграрнотехнічній виставці, яка пройде в період з 29 вересня до 2 листопада в місті Кропивницький.
  • На виставці будуть представлені унікальні комерційні автомобілі, які напевно зацікавлять професіоналів своєї справи – вантажопасажирські фургони і повнопривідні моделі.

Сьогодні аграрний бізнес є одним з ключових напрямків роботи в Україні, а також незмінним драйвером зростання для країни. Тому в даному секторі економіки постійно вирує життя, активно працюють різні компанії і Бренди. В тому числі, добре відомий автомобільний Бренд Stellantis – PEUGEOT – який візьме участь у виставці AgroExpo і представлятиме зацікавленим клієнтам унікальні комерційні фургони, а також оригінальні легкові автомобілі.


PEUGEOT:

ставка на повний привід 4х4


Бренд PEUGEOT представить на виставці відразу два автомобілі з повним приводом.


По-перше, унікальний фургон PEUGEOT Traveller Dangel 4×4, який відрізняється не тільки системою повного приводу з блокуванням диференціалу, але також збільшеним кліренсом і захистом дна – справжній підкорювач бездоріжжя!


По-друге, кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4, який поєднує в собі інноваційну техніку типу «plug-in hybrid», високу потужність в 300 к.с., можливість руху тільки на електротязі з витратою 0 л на 100 км, розкішну обробку і максимальний рівень комплектації.


Крім того, на виставці також буде представлено оновлений кросовер PEUGEOT 5008: ідеальний автомобіль для великої родини, оснащений потужним турбодизелем і пропонує зручний 7-місцевий салоном. Також гості виставки зможуть познайомитися з PEUGEOT Rifter: оригінальним мінівеном, який стане надійним помічником і для сім’ї, і для бізнесу.


Запорука успіху в роботі – індивідуальний підхід до кожного клієнта


Пропозиція різних автомобілів і широка модельна гамма є однією з основних причин успішного співробітництва з Групою Stellantis. Для кожного клієнта, під будь-які запити – обов’язково знайдеться відповідний автомобіль: великий фургон для перевезення вантажів або компактний недорогий легковий автомобіль для співробітників компанії і приватних осіб-покупців.


Також можлива підготовка переобладнаних автомобілів, які створені за індивідуальними проектами. Група Stellantis успішно працює в корпоративному секторі, відповідаючи всім запитам клієнтів. Будь-то велика партія автомобілів – як приклад, реалізації поставки 1 800 автомобілів для Укрпошти. Або складне переобладнання для створення унікального автомобіля – як приклад, створення компактних пожежних автомобілів на шасі PEUGEOT Boxer.

До зустрічі на виставці AgroExpo: чекаємо вас на фірмових автомобільних стендах PEUGEOT