АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


PEUGEOT відзначає свій 211-й день народження стартом виробництва нового 308

29 вересня 2021 року на заводі Stellantis в Мюлузе (Франція) почнеться виробництво нового PEUGEOT 308 – рівно 211 років і три дні після заснування бренду PEUGEOT. Бренд PEUGEOT існує з 26 вересня 1810 року – це одна з найстаріших автомобільних компаній.


В 2021 році PEUGEOT відзначає ще одна важлива подія – в кінці літа 1891 року, тобто 130 років тому, компанія почала свою діяльність в сфері мобільності, і першим автомобілем, переданим у Франції приватній особі, був PEUGEOT. Ця подія поклала початок чудовому шляху. 


Створений волею однієї людини і цілої родини, бренд PEUGEOT більше двох століть працює в постійно мінливому світі, удосконалюючи свої продукти і послуги відповідно до бажань і потреб своїх клієнтів. За 211 років ім’я PEUGEOT і продукти бренду стали відомі в мільйонах будинків. Однак це були не тільки автомобілі і мотоцикли, але також інструменти, радіоприймачі, швейні машинки, млини для перцю, кавомолки та т.п. Деякі з них придбали воістину культовий статус.В даний час Бренд представлений більш ніж в 160 країнах, кожен день підтверджуючи пророцтво Армана Пежо, що автомобіль зробить PEUGEOT “однією з найбільших промислових компаній у Франції “.


За 211 років світ сильно змінився, але темп цих змін значно зріс за останні десять років. Цифрова техніка та мережеві технології запустили нові способи мислення, нові способи споживання і нові способи пересування. Дуже висока ступінь електрифікації (70% моделей PEUGEOT мають одну або кілька електрифікованих версій) і нове покоління мережних інформаційно-розважальних систем, представлених в новому 308, дозволяють PEUGEOT перебувати в авангарді змін в світі мобільності.Це триває вже 130 років. Перший легковий PEUGEOT був переданий приватній особі 2 жовтня 1891 року: пан Попарден, житель міста Дорнах, замовив його 27 серпня цього ж року. Це був чотиримісний автомобіль з двигуном Daimler потужністю 2 кінські сили.


З цього моменту і по сьогоднішній день клієнтам в 160 країнах, де представлений Бренд, було передано майже 75 мільйонів автомобілів.

Любителі вінтажних автомобілів (а також і інших, більш сучасних) зможуть познайомитися з моделлю PEUGEOT Type 3, ідентичною тій, що була передана панові Попардену в 1891 році в музеї PEUGEOT в Сошо (https://laventurepeugeotcitroends.fr/).


А більш детальну інформацію ви можете отримати у офіційного дилера Бренду – салоні АВТОПАСАЖ.