Отдел продаж: 044 229 14 14 Сервис: 044 229 15 15
NEW PEUGEOT 2008

Захоплююче кермування, елегантний дизайн, безкомпромісна якість – PEUGEOT створений, щоб дарувати надзвичайні відчуття.
Новий крососвер PEUGEOT 2008 не має собі рівних у сегменті компактних кросоверів. Пориньте у світ виняткового дизайну, cправжньої сили та індивідуальності, що робить PEUGEOT 2008 одночасно надійним та витонченим.

Завдяки розкішним матеріалам та витонченому виконанню новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 стане вашою перепусткою у світ яскравих вражень. Влаштовуйтесь зручніше у фірмовому салоні PEUGEOT i-Cockpit®. Компактне кермо, розміщена на рівні очей панель приладів та великий сенсорний екран забезпечать легке, інтуїтивне та безпечне кермування автомобілем.
PEUGEOT 2008 має широкий набір сучасних технологічних рішень: системи допомоги водієві, а також зв’язку та безпеки допоможуть посилити ці відчуття та насолодитися унікальними враженнями від кермування.

Двома ключовими перевагами нового PEUGEOT 2008 є його обтічна форма та ретельно оптимізована вага всього від 1045 кг. А його сучасні та потужні двигуни PureTech дозволять тримати під контролем витрати пального та вміст CO2 у відпрацьованих газах (всього 121 г/км згідно з Директивою 99/100/EC, схваленою ЕС).
Ви також зможете насолодитися м’яким та економічним кермуванням з автоматичною шестиступеневою трансмісією EAT6. Ефективна шестиступенева трансмісія 6 (Efficient Automatic Transmission 6) забезпечує швидке та плавне перемикання передач.