Отдел продаж: 044 229 14 14 Сервис: 044 229 15 15
PEUGEOT 301 NEW

Випробуйте потужний, елегантний і технологічний автомобіль для щоденних подорожей.


ЕЛЕГАНТНІСТЬ ТА ХАРАКТЕР

Новий PEUGEOT 301 є втіленням останніх стилістичних рішень бренду. Його потужний та сучасний дизайн виражений у вертикальній радіаторній решітці та передніх фарах, які ідеально підкреслюють елегантний образ автомобіля. Він має фірмове освітлювальне обладнання, включно з передніми ходовими вогнями та задніми фарами у формі слідів від кігтів лева. Це підсилює хай-тек характер PEUGEOT 301.


ВИШУКАНИЙ ІНТЕР'ЄР

Коли ви відчиняєте двері нового PEUGEOT 301, то опиняєтеся в салоні сучасного седану з новою футуристичною панеллю приладів. Сідайте за кермо в ергономічне та зручне водійське крісло. Завдяки новому дизайну та великому 7-ми дюймовому сенсорному екрану на центральній панеліi PEUGEOT 301 є втіленням вдалого поєднання елегантності та гармонії.


ЗАЛИШАЙТЕСЬ НА ЗВ'ЯЗКУ

Смарт-можливості нового PEUGEOT 301 сконцентровані навколо великого 7-ми дюймового сенсорного екрану. Він надзвичайно зручний завдяки використанню новітніх технологій. Екран відображає для водія вид із камери заднього виду та дані системи 3D-навігації.Він також дублює інтерфейси додатків MirrorLink®, Android Auto®та Apple CarplayTM зі смартфонів, які підтримують Mirror Screen Triple Play.Це система є інноваційною для даного сегменту ринка.


КОМФОРТНИЙ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

В зручному та вишуканому салоні функціонального PEUGEOT 301, можуть комфортно розміститися водій і 4 пасажири. Багажник автомобіля, який є одним із найбільших серед конкурентів на ринку, можна збільшити з 506 дм3 до 1 332 дм3 одним простим рухом завдяки регульованим заднім сидінням. Їх можна налаштовувати в конфігураціях 1/3 та 2/3.


ЩОДЕННА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Новий PEUGEOT 301 відповідає всім очікуванням водіїв навіть у найскладніших умовах для кермування. Волога дорога, спека або холод: у новому седані PEUGEOT 301 ви та ваші пасажири завжди відчуватимете комфорт та безпеку.
Функціональний PEUGEOT 301 гарантує високий рівень безпеки. Вже у стандартній комплектації автомобіль обладнано системам ABS і ESP та системою екстреного гальмування. Автомобіль обладнаний чотирма подушками безпеки (передньою та боковими), а пасажири на задньому сидінні забезпечені трьохконтактними ременями безпеки. Задні сидіння також обладнані спеціальними конструкціями IsoFix для дітей.


НОВА АВТОМАТИЧНА КПП EAT6

Бензиновий VTi-двигун об'ємом 1,6 л потужністю 115 к.с. агрегується 6-ти ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач.
Ця нова коробка перемикання передач, створена спільно з компанією Aisin та має назву EAT6 (Ефективна Автоматична Трансмісія). Її технологія Quickshift забезпечує задоволення від водіння завдяки швидкому та плавному перемиканню передач. Це також дозволяє забезпечити мінімальний рівень CO2 у відпрацьованих газах за допомогою зниженого внутрішнього тертя та використання закритого механізму зчеплення для попередження прослизання.
Рівень CO2 у відпрацьованих газах становить 168 г/км при використанні 6-ти ступеневої автоматичної коробки перемикання передачeed EAT6.