Отдел продаж: 044 229 14 14 Сервис: 044 229 15 15
PEUGEOT 308 NEW

НОВИЙ 308. НЕПЕРЕСІЧНИЙ ДИЗАЙН




ХАРАКТЕР ТА ПОТУЖНІСТЬ



Приготуйтеся, адже на вас чекає кохання з першого погляду адже достатньо одного погляду, щоб оцінити особистіть нового PEUGEOT 308. Знаменитий лев Peugeot посідає чільне місце на виразній решітці радіатора, елегантності автомобілю додають також 16-ти дюймові диски Zyrcon . Новий компактний 5-дверний хетчбек PEUGEOT 308 має повністю інтегровані світлодіодні ходові вогні та галогенові фари, що додають помітності на дорозі.


PEUGEOT i-COCKPIT® ЗМІНЮЄ УЯВЛЕННЯ ПРО КЕРМУВАННЯ




ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ




Вмостіться зручніше та розслабтеся – ви у світі PEUGEOT i-Cockpit®, розробленого заради вашого задоволення. Компактне кермо, зручна передня панель інструментів та ємнісний сенсорний екран забезпечать більше швидке, легке та інтуїтивне керування. Додайте до картини Hi-Fi пакет Denoni та пакет Driver Sport Pack i , щоб отримати справді непересічне водійське задоволення.


ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ




Покладіть край метушні за кермом за допомогою новітнім засобам допомоги водію та навігаційный 3D-системі з розпізнаванням голосу. Ваш смартфон під’єднується до сенсорного екрану за допомогою фукнції Mirror Screen Triple Play, що надає максимум комфорту в салоні.