АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Післяпродажне обслуговування

КАМПАНІЇ З МОДЕРНІЗАЦІЇ


PEUGEOT  приділяє велику увагу якості і надійності своїх автомобілів не лише на стадії виробництва, але й в період їх експлуатації.

З метою підвищення якості автомобілів автовиробник може прийняти рішення про проведення Кампанії з модернізації, що передбачає перевірку та, при необхідності, заміну окремих елементів автомобіля.

Для перевірки необхідності виконання певних робіт на вашому автомобілі вам необхідно ввести в зазначене нижче поле 17-значний номер кузова автомобіля (VIN).

Якщо для вашого автомобіля передбачені певні роботи, наполегливо рекомендуємо звернутися до спеціалістів офіційних сервісних центрів PEUGEOT для узгодження часу проведення Кампанії з модернізації.

Просимо не нехтувати цією рекомендацією, оскільки основною метою проведення Кампаній є удосконалення та модернізація автомобіля, а також забезпечення максимального рівня безпеки при його експлуатації.

Проведення робіт, передбачених Кампаніями з модернізації – абсолютно БЕЗКОШТОВНЕ.

ТО з фіксованою вартістю

 

Тепер проходити технічне обслуговування стало вигідно – єдина фіксована ціна ТО діє у всіх офіційних дилерських центрах PEUGEOT одного регіону і включає вартість робіт по діагностиці та ремонту, запасних частин і витратних матеріалів. Дізнатись вартість чергового планового ТО можна, скориставшись формою нижче. Для цього потрібно ввести регіон обслуговування, модель і тип двигуна автомобіля, після чого система автоматично прорахує вартість послуги. Крім того, нова сервісна програма передбачає знижки на обслуговування автомобілів в постгарантійний період до 20% від стандартної вартості ТО залежно від віку автомобіля:
 
  • знижка 10% на ТО надається для всіх автомобілів старше 3 років.
  • знижка 20% на ТО для всіх автомобілів у віці від 5 років і старше.

 

ТО є вкрай важливим для підтримання технічного стану автівки та безпеки користування транспортним засобом. Ревізію вузлів ходової частини та систем керування автомобілем слід довіряти тільки спеціалістам. Найкраще за все звертатися до сертифікованих центрів, що діють при дилерських компаніях, що займаються продажом авто марки PEUGEOT на території Києва.

Технічне обслуговування за фіксованою ціною

Післяпродажне обслуговування автомобілів в сервісному центрі найбільш відомого дилера автівок «ПЕЖО» в Україні компанії «АВТОПАССАЖ» має деякі особливості. Акційні пропозиції, що діють для постійних клієнтів, можна умовно розділити на постійні та сезонні.
Останнім часом більшість дилерів, що пропонують купити нове авто, користуються єдиним прайс-листом, у якому зафіксовані ціни на ремонт та сервіс автівок виробника з урахуванням вартості запасних частин. Нові сервісні програми, що з недавнього часу діють на території України, дають змогу автовласникам «ПЕЖО» не тільки отримати якісні послуги, але й значну вигоду. Завдяки нововведенням, вартість обслуговування автомобілів марки «ПЕЖО» у Києві та будь-якому іншому регіоні проводиться за фіксованою ціною.
Розрахунок повної вартості ТО можна отримати на сайті компанії, скориставшись калькулятором. У ціну обслуговування включені автозапчастини та витратні матеріали. Скористатися запропонованою пропозицією та перевірити стан ТЗ можуть всі автовласники PEUGEOT.
Знижки на ТО від офіційного дилера «ПЕЖО» Швидко пройти повний технічний огляд та попередити можливі проблеми з автівкою, а також провести ремонт виявлених недоліків, кияни можуть у сервісі дилерського центру «АВТОПАССАЖ», який розташовано на Оболоні. Власники авто від відомого французького виробника PEUGEOT можуть отримати весь спектр робіт, що стосуються:
- заміни моторної оливи та фільтрів,
- діагностики ходової частини,
- обслуговування електрообладнання
та визначення стану або потреби в ремонті інших систем за цінами, нижчими від вказаних в основному прайс-листі. Згідно політиці компанії «АВТОПАССАЖ», офіційного партнера та дилера заводу PEUGEOT, пройти ТО зі знижкою у 10% від повної вартості можуть володарі всіх автівок, від продажу яких пройшло менше 2-х років. Грандіозна знижка до 20% на повне технічний огляд від компанії «АВТОПАССАЖ», що на Оболоні, сьогодні діє для власників автомобілів «ПЕЖО», що були придбані понад 5 років тому.
Отримати інформацію щодо акційних пропозицій та відповіді на будь-які питання стосовно технічного обслуговування автівок на території Києва, можна за телефонами, вказаними на сайті.