АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Сервісні акції

ЩАСЛИВИЙ ДЕНЬ НА СЕРВІСІ

Класні знижки на сервісне обслуговування Вашого Peugeot кожного Понеділка

СУПЕР ЦІНА НА МАСЛЯНЕ ТО PEUGEOT

Вигідна пропозиція на технічне обслуговування (ТО) для власників всіх моделей Peugeot, віком 3+

ВІДНОВИ КУЗОВ СВОГО PEUGEOT на 👍”ВІДМІННО”

кузовні роботи якісно, з гарантією, та за доступними цінами

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ PEUGEOT ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО -70%

Оновіть ключові елементи та запчастини свого автомобіля Peugeot (Пежо) з вигодою до -70%

ШИННИЙ ГОТЕЛЬ PEUGEOT

Послуга сезонного зберігання шин для наших постійних клієнтів

ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ

за приємною ціною 2 343 грн

МАСЛЯНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ PEUGEOT 301

за супер ціною від 229 грн

ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ ЕНДОСКОПОМ

перевірка перед покупкою б.у. автомобіля

Купити гарну машину за привабливою ціною мріє кожен із нас. Дилерські центри, що надають послуги з придбання та обслуговування авто від європейських виробників, допомагають здійснити мрії жителям України. Одним з найкращих дилерів Києва та області є «АВТОПАССАЖ», офіс якого знаходиться на Оболоні. Але для того, щоб машина довгий час мала змогу працювати без поломок, зберігала час та гроші свого володаря останньому треба прикласти чимало зусиль.


Послуги від «АВТОПАССАЖ»


Центр «АВТОПАССАЖ» розуміє потреби своїх клієнтів, і тому регулярно запускає нові акції, що допомагають зберегти кошти та отримати інші вигоди Багато пропозицій діють на протязі року. Серед них найбільш цікавими є проведення кузовного ремонту та діагностика стану систем ТЗ за допомогою ендоскопу. Також дилерським центром розроблено та впроваджуються програми, завдяки який володарі автівок мають змогу скористатися на вигідних умовах послугою зберігання шин та придбати запчастини по вигідній вартості. Для автомобілів, що вийшли з конвеєру більш як 3 роки, діють спеціальні пропозиції, що дозволяють отримати послуги, провести сервіс та за потреби ремонт з мінімальними витратами.


Сезонні пропозиції та акції для власників PEUGEOT

Відмінності експлуатації авто у літній та зимній періоди потребують особливої уваги володарів ТЗ будь-якого класу та модифікації. Вчасне реагування на проблеми, проведення технічного огляду та ремонту значно подовжує строк експлуатації.
Клієнти найвідомішого у Києві дилера автівок концерну PEUGEOT «АВТОПАССАЖ» мають можливість отримати додаткові послуги, на кшталт:
- підготовки автомобіля до зими;
- придбання нових зимових автопокришок від кращих виробників світу;
- проведення комплексного ТО с повною заміною оливи та фільтрів.
Постійні клієнти компанії «АВТОПАССАЖ» також мають змогу отримати знижку на процедуру перевірки стану гальмівної системи та ревізії підвіски, що стане добрим початком підготовки автомобіля до експлуатації зимових та передзимових умовах.


Співпраця з компанією «АВТОПАССАЖ»: умови та особливості


Дилерський центр, розташований на Оболоні, на протязі кількох років є офіційним представником французького концерну «ПЕЖО» на території України. Клієнтами компанії за весь час існування стали тисячі киян та жителів передмістя, які придбали автомобіль своєї мрії.
Все володарі автівок, що придбали ТЗ в центрі «АВТОПАССАЖ», мають змогу отримати додаткову вигоду. Орім низьких цін, які гарантує компанія кожному покупцеві, власники будуть користуватися вигідними пропозиціями стосовно ремонту та обслуговування машин. Завдяки цьому у володарів автівок від PEUGEOT з’явилась можливість економити кошти на проведенні процедур та отримати сервіс від кращих спеціалістів, що знаються на особливостях ремонту автомобілю.
Отримати консультацію менеджерів офіційного дилеру концерну «ПЕЖО» можна за телефонами, вказаними на сайті.