АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Умови сервісних договорів

Сервісні контракти PEUGEOT надають вам свободу і спокій. Завдяки пропозиціям PEUGEOT з ремонту, ТО, догляду за авто ви можете отримувати більше задоволення від вашого автомобіля протягом довшого часу і при цьому витрачати менше грошей.

Peugeot Сервіс максимум

  • Можливість продовження гарантії на термін до 5 років;
  • Заміна деталей природного зношування;
  • Ефективний контроль вашого бюджету за рахунок фіксованої ціни контракту;
  • Сервісне обслуговування по стандартам Peugeot;
  • Обслуговування у будь-якого офіційного дилера мережі Peugeot в Україні;
  • Закріплення сервісного контракту за конкретним автомобілем, що збільшує його вартість на вторинному ринку.

PEUGEOT відносять до десятки найбільш пристосованих до використання в умовах України автомобілів. Це стало причиною різкого росту продаж автівок цієї марки у 2020 -2021 роках. Високий попит на ТЗ також продиктований вигідними умовами та повним після гарантійним ремонтом та обслуговуванням, що надають сервісні центри, підпорядковані офіційному дилерові.

Особливості гарантії при купівлі PEUGEOT

Автосалони, що на правах дилерів оформляють продаж автівок від французького концерну «ПЕЖО», сьогодні беруть на себе зобов’язання у післяпродажному обслуговуванні. Додаткові програми передбачають проведення експертного огляду та визначення реального стану автівок. За протоколом від виробника, спеціалісти приділяють особливу увагу стану поверхонь кузова та ходової частини.
Варто зазначити, що у ході обстеження авто, спеціалістами сервісного центру має проводитися детальний огляд та експертиза:
- задньої балки;
- автоматичної КПП (АКПП);
- кермового механізму (рульової рейки); двигуна та систем, пов’язаних із ним.
Огляд транспортного засобу у сервісних центрах проводиться у встановлені строки. Умовами гарантії від виробника обов’язковому технічному огляду підлягають автівки після спливання 36 місяців від дати продажу або 100 тис. км. Для вантажно-пасажирських моделей передбачено проведення ревізії через 24 місяці від дати придбання.

Відмова у наданні обслуговування за гарантією

Проводити технічні огляди та ремонти будь-якої складності вузлів автомобілю можна тільки у сертифікованих сервісних центрах, один з яких розташовано на Оболоні. Компанією «АВТОПАССАЖ» надаються послуги жителям Києва та області. При цьому всі проведені маніпуляції мають бути внесені до технічної документації (гарантійного талону) до авто.
Автоволодарям, що купили нову автівку у автосалони офіційного дилера «ПЕЖО» слід знати про те, що у разі виявлення несанкціонованого ремонту, проведеного поза межами сертифікованого сервісного центру, буде відмовлено у продовженні гарантії, а також обслуговуванні після закінчення строку її дії. Особливу увагу при проведені ТО приділяють двигуну, автоматичній КПП (АКПП). Ревізію ходової частини починають з перевірки стану кермового механізму (рульової рейки) та задньої балки.
Також не можна буде скористатися гарантією та отримати послугу у рамках гарантійного обслуговування за умови виявлення експертами використання автомобіля у неналежних умовах або зі значним перевантаженням. Дізнатися про умови проведення технічного обслуговування у межах гарантій від виробника жителі Києва можуть у компанії «АВТОПАССАЖ», що є офіційним дилером автогіганту PEUGEOT в Україні. Задати питання спеціалістам сервісного центру на Оболоні можна по телефонам, вказаним на сайті.