АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Шиномонтаж: поміняйте шини на вашому PEUGEOT на сервісі “Автопассаж”

Від якості і характеристик шин залежить ваш комфорт як водія. А ось від того, чи правильно виконана робота з встановлення шин – безпосередньо залежатиме безпека ваша і ваших пасажирів. 

 

Вашому автомобілю необхідний шиномонтаж якщо :

  • Покришка має пошкодження
  • При зміні кожного сезону (зима – літо)
  • Кожні 15 000 км пробігу – ми рекомендуємо проводити балансування .

 

Міняйте шини на своєму Пежо правильно

Ми рекомендуємо проводити заміну зимової гуми на літню і навпаки на своєму автомобілі перед початком сезон а . Наші фахівці рекомендують орієнтуватися також і на температуру на вулиці – при досягненні на вулиці +7º С сміливо плануйте візит на СТО для шиномонтажу .

 

Зимові шини? Літні шини? У чому ж різниця

☝️ Зимова гума м’якше тої, що викоритовується влітку – саме це забезпечує їй еластичність і зчеплення з дорожнім покриттям.

☝️ Літня гума більш жорска. Гарячий асфальт її розм’якшує , а взимку вона швидко тверде і не забезпечує потрібного зчеплення.

☝️ Літні шини на вашому авто взимку можуть стати причиною сильних заносів і виникнення ДТП .

☝️ Зимова гума влітку стає занадто м’якою і дуже швидко зношується.

☝️ Малюнок протектора на шинах: зимові – мають більше поперечних перерізів і шипи, літні – більше поздовжніх, що забезпечує відведення води.

 

Як і де зберігати шини?

Плануючи заміну шин , вам доведеться також подумати і про місце для зберігання запасного комплекту . Також варто відзначити, що для того, щоб термін їх служби і експлуатації не зменшився, важливо дотримуватися певних правил а їх зберігання. Але вам не варто турбуватися з цього приводу – з послугою «ШИНИЙ ГОТЕЛЬ» від СТО Автопассаж, це перестане бути для вас проблемою.

 

Що таке балансування коліс і навіщо воно потрібне на вашому Peugeot ?

Балансування є одним з етапів робіт по заміні шин. Воно необхідне для того, щоб важкість всього авто була правильного розподілена на всі колеса автомобіля . Якщо присутній дисбаланс – на кожне таке колесо майстер встановить спеціальні важелі. Важливо відзначити, що незважаючи на простоту процедури, якісне балансування коліс можливо виконати тільки за допомогою спеціального обладнання і тільки в умовах СТО.

Зверніть увагу!

Якщо ви плануєте встановлювати нові шини – через 500 км. рекомендуємо зробити повторне балансування. 

Якщо ви вирішили встановити шини, які вже використовували раніше – майстер перевірить балансування і, в разі необхідності, проведе його заново.

 

Наші майстри мають великий досвід в проведенні робіт з шиномонтажу , тому що є професіоналами своєї справи, а отже ви можете бути впевнені у якості робіт на всі 100%.

Будемо раді бачити вас на сервісі “АВТОПАССАЖ”.