ДЕЙСТВУЮЩИЕ АКЦИИ
КУПУЙ PEUGEOT PARTNER TEPEE та отримай 2 роки ТО у ПОДАРУНОК!*

PEUGEOT Partner Tepee - модульний сімейний мінівен, спроектований для яскравих подорожей. Завдяки його безпеці та комфорту Ви отримаєте задоволення від кожної поїздки.

Купуй свій улюблений PEUGEOT PARTNER TEPEE за акційною пропозицією, яка діє лише в дилерському центрі «АВТОПАССАЖ» на Оболоні:
всім клієнтам, які придбають PEUGEOT PARTNER TEPEE в період з 23.02.2018 по 31.03.2018 (включно) 2 роки ТО у ПОДАРУНОК!

Поспішайте! Адже кількість автомобілів обмежена! Детальна інформація у менеджерів салону ДЦ «АВТОПАССАЖ»
Більш детальна інформація у менеджерів, тел.: +380 (44) 225 01 01.


* Умови Акції:
1. Під пропозицією «2 роки ТО у подарунок» мається на увазі проведення технічного обслуговування автомобіля за 1 грн з ПДВ протягом 2-х років, починаючи від дати здійснення покупки автомобіля і до моменту проходження планового ТО-40 000 км. включно, згідно регламенту планового ТО, розробленого Виробником і зазначеного (тільки обов’язкові операції) в Сервісній Книжці. Пропозиція розповсюджується на всі запасні частини, матеріали і роботи, які компанія ТОВ «Автопассаж», як офіційний дилер Peugeot, має використати та провести під час виконання обов’язкових операцій планового ТО. 2. Пропозиція «2 роки ТО у подарунок» є власною акцією дилерського центру ТОВ «Автопассаж» і надається лише під час технічного обслуговування безпосередньо в сервісному центрі ТОВ «Автопассаж» за адресою м.Київ, вул.Богатирська, 1А. Матеріальні витрати, які зазнав Власник автомобіля (або уповноважена ним особа) в разі проведення технічного обслуговування в інших офіційних і неофіційних дилерських центрах Peugeot, в т.ч. в разі проведення планового ТО автомобіля в період дії пропозиції «2 роки ТО у подарунок», відшкодуванню з боку ТОВ «Автопассаж» не підлягають. 3. Звичайна вартість ТО автомобіля .PEUGEOT PARTNER TEPEE згідно регламенту Виробника, починаючи від ТО-1000 км. і до відмітки ТО-40000 км., включно, складає: для автомобілів з дизельним двигуном – 12 014грн. з ПДВ. Інформація щодо розрахунку вартості ТО актуальна станом на 23.02.2018 і може змінитися в разі зміни вартості запасних частин, матеріалів, вартості послуг та інших складових. 4. Акційна пропозиція «2 роки ТО у подарунок» не сумується та не додається до інших акцій,знижок та спеціальних пропозицій ТОВ «Автопассаж».