АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖКАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ МАСЛЯНОГО ТО

Пропозиція діє для пост- гарантійних автомобілей PEUGEOT віком 3+

Процедура заміни масла проводиться з використанням матеріалів EUROREPAR*, які мають всі фірмові схвалення і сертифікати Групи PSA.

Вартість ТО в калькуляторі є орієнтовною і в деяких випадках може не суттєво відрізнятися в залежності від vin-коду автомобіля. Ціни актуальні станом на 01.12.2023

Вартість масляного ТО для Вашого автомобіляБренд Peugeot
Модель
Об'єм двигуна
Вартість масла
Вартість масляного фільтра
Вартість кільця
Вартість робіт
ВАРТІСТЬ ТО

Запис на ТОСтроки технічного обслуговування автомобілів встановлюється виробником. У більшості випадків час проведення огляду співпадає зі змінами пір року, коли водіям слід замислитися над проведенням огляду та ремонту автівки для збільшення безпеки пересування. Планова заміна машинної олії у двигуні здебільшого мало не пов’язана з сезонами, бо заливати нове масло треба кожні 10000 – 15000 км, рахуючи з моменту продажу.


Калькулятор розрахунку технічного обслуговування


Операція, пов’язана з заміною олії та масляних фільтрів, має проводитися у сертифікованих майстернях. Є сенс звернутися до служб, що відкриті при дилерських центрах та співпрацюють напряму з виробником. Саме там є можливість:
- швидко отримати будь-які матеріали, що потрібні для швидкого ремонту авто;
- замовити консультацію спеціалістів;
- отримати гарантію на ремонт.
Дізнатися вартість всього обсягу робіт з заміни масла та фільтрів для певної моделі автомобіля марки PEUGEOT у більшості сервісних центрів, що працюють при дилерських компаніях, можливо за допомогою так званого «калькулятора». Спеціальна комп’ютерна програма швидко розрахує вартість матеріалів та послуг, і все, що залишиться зробити власнику авто, що потребує обслуговування, – це записатися на ремонт у зручний час.
Для отримання результату варто вибрати всього 2 показники: марку автомобіля та обсяг його двигуна. Цього буде достатньо, щоб програма здійснила розрахунок кількості масла та врахувала його вартість, а також обчислила, скільки буде коштувати послуга спеціалістів(без урахування знижки), що будуть проводити обслуговування на базі сервісного центру.

Масляне ТО для PEUGEOT у Києві на Оболоні


Офіційний дилер компанії «ПЕЖО» в Україні, послуги якого доступні жителям Києва та області, – компанія «АВТОПАССАЖ», має обладнання для проведення різних діагностичних процедур, включаючи масляне ТО. Звернутися по допомогу до сервісного центру мають змогу всі власники автомобілів PEUGEOT, що проживають на Оболоні.
Для клієнтів компанії «АВТОПАССАЖ», що на території України займається офіційним продажом автівок «ПЕЖО» з мінімальними націнками на вартість виробника, діють знижки та спеціальні пропозиції, які дозволяють разом з якісною послугою отримати значну вигоду. Дізнатися про всі акції та сезонні пропозиції дилера стосовно ремонту та обслуговування ТЗ можна на сайті компанії.