АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Розрахунок вартості ТО

Тепер проходити технічне обслуговування стало вигідно – єдина фіксована ціна ТО діє у всіх офіційних дилерських центрах PEUGEOT одного регіону і включає вартість робіт по діагностиці та ремонту, запасних частин і витратних матеріалів.

Дізнатись вартість чергового планового ТО можна, скориставшись формою нижче. Для цього потрібно ввести регіон обслуговування, модель і тип двигуна автомобіля, після чого система автоматично прорахує вартість послуги.

Крім того, нова сервісна програма передбачає знижки на обслуговування автомобілів в постгарантійний період до 20% від стандартної вартості ТО залежно від віку автомобіля:

  • знижка 10% на ТО надається для всіх автомобілів старше двох роки (починаючи з 3 року і до 4 років включно);
  • знижка 20% на ТО для всіх автомобілів у віці від 5 років і старше.

 

Объем: 2000-2500 символов (без пробелов) Задля підтримання авто у робочому стані та своєчасному виявленні проблем, які можуть призвести до непередбачуваних ситуацій на дорозі, варто своєчасно проводити технічний огляд транспорту. Технічний огляд автомобілей, що придбані у офіційному дилерському центру «АВТОПАССАЖ», що знаходиться на Оболоні у Києві, може бути проведений у рамках гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Технічне обслуговування PEUGEOT та розрахунок вартості

Регламент технічного огляду автівок, що експлуатуються в Україні, затверджено на державному рівні. Згідно документу проводити роботи мають спеціалізовані центри, що мають ліцензії та достатню матеріальну технічну базу для надання послуг.

За планом ТО, проведення якого гарантує збереження всіх гарантійних зобов’язань виробника, має в собі перевірку стану основних механізмів та вузлів, що відповідають за безпеку та якість пересування. Згідно з діючим документом, у разі виявлення істотних недоліків, авто підлягає ремонту. Саме тому буде якнайкраще, якщо техогляд буде проводити офіційний партнер компанії-виробника, що має можливість швидко отримати оригінальні деталі, потрібні для ремонту, а також достатню базу для проведення якісного гарантійного та післягарантійного обслуговування ТЗ.

Перевагами користування послугами партнерів є змога купити запчастини для ремонту недоліків, виявлених при ТО, за вигідними цінами, що значно здешевить вартість ремонту.

Розрахувати вартість послуг проведення технічного огляду автомобіля (за планом) можна на сайті компанії «АВТОПАССАЖ» – найвідомішого дилера PEUGEOT в Україні. Для отримання розрахунку знадобиться знати наступні параметри: - дата продажу автівки;
- модель ТЗ;
- тип двигуна.
Також для розрахунку вартості робіт треба занести у калькулятор дані про місцезнаходження автівки (регіон). Клацнувши на кнопку «Показати», користувачі отримають інформацію про суму витрат на проведення ТО за регламентом.

Переваги співпраці з компанією «АВТОПАССАЖ»

Замовивши проведення технічного огляду автомобілю у сервісі при дилерському центрі «АВТОПАССАЖ», що на протязі довгого часу займається продажем PEUGEOT у Києві та області, є змога зекономити гроші. Завдяки спеціальним програмам, що діють у компанії «АВТОПАССАЖ» для всіх власників «ПЕЖО», при звертанні у сервісний центр, розташований на Оболоні, можна отримати знижку:
- 10% – для ТЗ, що експлуатуються 2 роки;
- 20% – для автівок, з дати продажу яких пройшло понад 60 місяців.
Замовити послугу можна на сайті компанії «АВТОПАССАЖ» або зателефонувавши представникам офіційного дилеру «ПЕЖО», де можна купити за вигідною ціною будь-яку модель популярного в Україні автомобілю.