Отдел продаж: 044 229 14 14 Сервис: 044 229 15 15
PEUGEOT TRAVELLER
Traveller

Елегантний та сучасний, новий PEUGEOT Traveller Business є новим еталоном серед автомобілів, створених для ділових мандрівників.


3 ПРИЧИНИ ОБРАТИ НОВИЙ PEUGEOT TRAVELLER ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ Traveller

Разом із Head-Up Display та незліченими можливостями системи допомоги водієві, новий PEUGEOT Traveller Business є дебютом у новому поколінні 3D навігації з доступом через 7-дюймовий сенсорний екран.


КОМФОРТ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ Traveller

Розроблений для комфорту пасажирів, салон автомобіля має декілька конфігурацій, починаючи з практичного салону від 5 до 9 місць, а також преміальний VIP-салон (4 або 5 місць розташовані одне навпроти одного). Ретельно спроектований салон з високоякісним оздобленням створює неперевершене відчуття комфорту для пасажирів. Тризонний клімат-контроль поступово оновлює повітря в салоні, а скляні панелі даху можуть бути закритими або відкритими, створюючи відчуття додаткового освітлення та простору в салоні.


СУЧАСНІ, ЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ Traveller

PEUGEOT Traveller Business має нову нижню частину на основі модульної платформи EMP2, що забезпечує високий рівень комфорту, якості та ефективності. З PEUGEOT Traveller ви відчуєте, як легко і комфортно подорожувати завдяки високій якості керування автомобілем та зручним салоном, що дарує неперевершене відчуття. З двигуном HDi потужністю 150к.с. а новою автоматичною 6-ти ступеневою коробкою передач EAT6, ви можете бути впевнені у приємному кермуванні в поєднанні з низьким споживанням пального та рівнем СО2 у відпрацьованих газах.