АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Укртелеком закупив 116 трансформованих автомобілів PEUGEOT Boxer

АТ «Укртелеком» вибирає автомобілі PEUGEOT! У липні-серпні був реалізований новий всеукраїнський проект – постачання і продаж 116 спеціальних автомобілів PEUGEOT Boxer, підготовлених відповідно до вимог замовника.


Бренд PEUGEOT завжди з максимальною увагою ставиться до побажань клієнтів – як приватних покупців, так і корпоративних замовників. Підтвердженням тому може бути новий масштабний проект, реалізований в липні-серпні спільно з лізинговою компанією «Avis Україна» і дилерським центром PEUGEOTу Львові: поставка та продаж партії з 116 автомобілів PEUGEOT Boxer для компанії-замовника АТ «Укртелеком» – одного з найбільших операторів зв’язку і провайдера інтернет-мережі . Від стандартної комплектації ці автомобілі відрізняються доустановленним обладнанням. За запитом покупця, на 116 автомобілів був встановлений ​​тент-дах для бортової платформи, GPS-трекери, нанесено брендування Укртелеком.Вибір моделі PEUGEOT Boxer був обумовлений відразу декількома причинами. PEUGEOT Boxer є флагманом комерційної лінійки Бренду: автомобіль пропонує найвищу вантажопідйомність і корисний об’єм вантажного відсіку, а також широкі можливості створення специфічних надбудов на основі варіанту «шасі-кабіна». В даному випадку вибір замовника припав на автомобілі PEUGEOT Boxer L4 BlueHDi 160 435 з бортовою платформою і в комплектації з пакетом «Бізнес»: протитуманні фари, круїз-контроль, кондиціонер радіоприймач з можливістю підключення через Bluetooth і наявність USB-роз’єму, а також посилена підвіска . Під капотом прихований потужний і економічний 4-циліндровий турбодизель, який має відмінні рекомендації в питаннях довгострокової надійності і витривалості навіть в непростих українських умовах.

«Фінансування 116 автомобілів зі спеціальним оснащенням і передача їх в лізинг для АТ« Укртелеком »- це масштабний і відповідальний проект для Avis Україна. Нам вдалося разом з дилерським центром PEUGEOT реалізувати його протягом місяця з моменту прибуття партії Peugeot Boxer на поромі в порт до отримання вже повністю трансформованих авто акціонерним товариством «Укртелеком», причому, майже у всіх регіонах України. Для Avis Україна – це найбільша партія автомобілів, яку ми поставили клієнтам в лізинг з початку 2021», – Геннадій Бадай, керівник департаменту постачання автомобілів Avis Україна.


Не мало важливим є вигідне утримання та експлуатація автомобіля, адже на комерційні автомобілі PEUGEOT діє спеціальна гарантія – два роки без обмеження пробігу: вас ніхто не стане обмежувати на шляху розвитку вашого бізнесу. Нарешті, ще однією перевагою є розвинені онлайн сервіси PEUGEOT. Власник автомобіля може контролювати його стан за допомогою спеціального додатку MyPeugeot, доступна функція онлайн запису на сервіс. При цьому вартість ТО фіксована для всіх дилерів в рамках одного регіону і прорахована заздалегідь – це дозволяє спочатку планувати витрати на експлуатацію автомобіля, що дуже зручно для бізнесу.

Окремо варто відзначити розвинену дилерську мережу Бренду, а також увагу окремо взятих дилерів до запитів клієнтів. Наприклад, даний проект був реалізований за участі дилера PEUGEOT : багаторічного партнера Бренду, який зумів організувати видачу автомобілів не тільки в своєму місті, а й в інших куточках України – де це було зручно клієнту.


Бренд PEUGEOT ще раз підтвердив, що завжди залишається «на зв’язку» з клієнтами і готовий розглядати їх будь-які запити для взаємовигідного співробітництва!