АВТОПАССАЖ


УСПІХ БРЕНДА PEUGEOT У ТРАВНІ

За підсумками травня 2020 року PEUGEOT досяг нового історичного успіху на автомобільному ринку України: Бренд зайняв четверте місце в загальному рейтингу! В цілому за підсумками перших п’яти місяців 2020 року, Бренд PEUGEOT продемонстрував стабільне зростання продажів: + 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Причому Бренд однаково успішний в різних сегментах ринку: легкові та комерційні автомобілі.


Карантинні обмеження весни 2020 року стали справжнім викликом для України – як для людей, так і для бізнесу. Очікувано, що ці обмеження і загальне зниження ділової активності зробили негативний вплив на автомобільний ринок країни: за підсумками п’яти місяців 2020 року в Україні було продано 32,5 тис. нових автомобілів, що на 7,6% менше, ніж продано за аналогічний період минулого року. Однак є «гравці ринку», які зуміли не тільки утримати, а навіть наростити свої продажі в такий непростий період – і Бренд PEUGEOT один з кращих прикладів!


За підсумками травня 2020 року, в Україні було реалізовано 312 автомобілів PEUGEOT (легкові і комерційні) – на 7,96% більше, ніж було продано за аналогічний період 2019 року. Даний результат дозволив PEUGEOT зайняти почесне четверте місце в загальному рейтингу автомобільних марок на ринку України, що є історичним успіхом для Бренда. Причому важливо зазначити, що даним досягненням сприяли однаково успішні продажі автомобілів PEUGEOT самих різних класів і цінових діапазонів.


Так, в сегменті легкових автомобілів за травень 2020 року в Україні реалізовано 194 автомобіля PEUGEOT. Все завдяки тому, що Бренд PEUGEOT має відразу кілька «локомотивів продажів» серед легкових моделей. По-перше, вже добре відомий кросовер PEUGEOT 3008, який поєднує стильний дизайн, передові технології, відмінну керованість. Ці якості стали визначальними для 32 покупців (за підсумками травня 2020 року): зростання продажів склало більше 33% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Важливо відзначити, що тепер до 67 нагород і перемог PEUGEOT 3008 можна зарахувати ще одну, вкрай важливу – входження в рейтинг найнадійніших сучасних автомобілів за версією видання Auto Express. Якщо розглядати найбільш популярні і масові моделі, присутні на ринку України, то PEUGEOT 3008 в рейтингу Auto Express зайняв почесне третє місце з рівнем задоволення клієнтів більш 95%.

По-друге, відмінні результати показав надійний седан PEUGEOT 301: реалізовано 68 автомобілів за травень місяць 2020 року. По-третє, можна стверджувати, що покупці відмінно прийняли саму «гарячу новинку» початку 2020 року – кросовер PEUGEOT 2008: вже реалізовані перші партії автомобіля і очікується активне та стабільне зростання продажів даної моделі.

Ще однією важливою складовою успіху PEUGEOT стали продажі комерційних автомобілів: за підсумками травня 2020 року Бренд PEUGEOT посів друге місце в рейтингу LCV (легкі комерційні автомобілі). У цілому за травень 2020 року реалізовано 118 комерційних автомобілів PEUGEOT всіх моделей, що на 28,26% більше рівня продажів за аналогічний період минулого року. Бестселером PEUGEOT в сегменті LCV є модель Boxer: покупців знайшли 50 автомобілів – зростання продажів порівняно з аналогічним періодом минулого року становить 525%.


Можна стверджувати, що PEUGEOT вже став по-справжньому «народним» в Україні: популярністю користуються моделі в різних класах і в різних цінових сегментах, Бренд впевнено входить в число лідерів ринку. Ми націлені на нові перемоги і досягнення вже в найближчому майбутньому!