АВТОПАССАЖ

ВІДТЕПЕР! ГАРАНТІЯ НА АВТОМОБІЛІ PEUGEOT 3 РОКИ або 100 000 км ПРОБІГУ

Відтепер гарантія три роки або 100 000 км пробігу

На всі автомобілі Peugeot поширюється договірна гарантія терміном на: 3 роки або 100 00 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше для легкових автомобілів; два роки без обмеження загального пробігу для вантажно-пасажирських автомобілів, крім випадків, що були обумовлені додатково.

3 роки або 100 00 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше

для легкових автомобілів

2 роки без обмеження загального пробігу

для вантажно-пасажирських автомобілів

За винятком нижчевикладених обмежень в договірну гарантію входить безкоштовний ремонт або заміна деталей, визнаних дефектними компанією PEUGEOT або її представником, включаючи вартість працевитрат для приведення автомобіля в робочий стан.

Такий ремонт може проводитися з використанням нових або відновлених вузлів і деталей тільки за рішенням заводу-виробника або його представника. Дія договірної гарантії на замінені деталі і вузли закінчується із закінченням терміну гарантійних зобов’язань виробника, що відносяться до всього автомобілю за винятком юридично оформлених випадків. Такі випадки не перешкоджають дії офіційної гарантії. Деталі й агрегати, замінені по гарантії, стають власністю компанії PEUGEOT.