АВТОПАССАЖ
АВТОПАССАЖ


Вигода -20% на деталі підвіски і гальмівної системи для автомобілів PEUGEOT

  • Бренд групи Stellantis – PEUGEOT – пропонує українцям підготувати свої автомобілі до зимового сезону з вигодою -20% на деталі підвіски і гальмівної системи, а також на оплату робіт по їх установці.
  • Пропозиція діє в період з 1 жовтня до 30 листопада по всій Україні у дилерських центрах PEUGEOT.

Зима завжди приходить вчасно – після осені. А тому перші затяжні дощі і пожовкле листя однозначно вказують досвідченому автомобілісту, що пора готуватися до холодів. Причому вкрай бажано крім звичної заміни шин, також комплексно підготувати автомобіль до зимового сезону. Перш за все – слід приділити увагу ходовій частині автомобіля: підвіска відповідає за керованість і стабільність при їзді по слизьких зимових доріг, а справні гальма можуть уберегти від аварії в екстреній ситуації.


Саме тому PEUGEOT пропонуює сервісну програму по заміні деталей підвіски і гальм з вигодою -20% від стандартних цін. Пропозиція діє на оригінальні запчастини, які відрізняються максимальною якістю виготовлення, точними посадочними розмірами, тривалим терміном служби. Будьте впевнені: оригінальні пружини і амортизатори повернуть чудові ходові якості автомобіля, а гальмівні диски і колодки гарантують ефективне уповільнення в будь-яких ситуаціях.


Крім того, дана пропозиція діє також і на оплату робіт по установці деталей. Таким чином, кожен автомобіліст може отримати не тільки якісні оригінальні деталі, але і якісний монтаж – на авторизованому сервісі, руками досвідчених майстрів, з ретельним дотриманням усіх правил і процедур при установці запчастин. Результат: максимальна безпека на зимовій дорозі за максимально вигідною ціною!


Радимо поквапитися: термін дії даної пропозиції – з 1 жовтня по 30 листопада поточного року. Попутно оновлення підвіски і гальмівної системи автомобіля можна пов’язати з сезонною заміною шин, перевірити рівень заряду акумулятора, залити морозостійку омиваючу рідину – в результаті, зустріти зиму в повній готовності.


А зробити це допоможуть офіційний дилер Бренду PEUGEOT – сервіс АВТОПАСАЖ: заїжджайте, вас уже чекають!